Autorskie Podróże

Nurkowanie na świecie – Autorskie programy

 

safaga-nurkowanie-sylwester

Safaga – Sylwester oraz najlepsze egipskie nurkowania

28 grudnia 2017 – 04 stycznia 2018

Sama Safaga jest miejscem zupełnie innym niż Hurghada czy Sharm. Piękne, niezniszczone rafy urzekają nawet najbardziej doświadczonych nurków, którzy zmęczeni są już tłokiem pod wodą, masą łodzi na miejscach nurkowych w innych egipskich kurortach. Tu, pod wodą zamiast innych grup nurkowych i masy bąbli, podziwiamy piękno podwodnego świata.

Szczegóły programu wraz z ceną TU

PYTANIA I REZERWACJA:  biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19


wysepki podwodne Palau

Palau i Seul

14 kwietnia – 26 kwietnia 2018

Palau to wyspiarskie państwo leżące ok 800km na wschód od Filipin. Obejmuje ponad 250 wysp, otoczonych szeroką rafą. Cieszy przyjemnym ciepłym klimatem cały rok. Średnia temperatura to 27°C. Dzięki opadom jest to tak bardzo zielony kraj. Ogromna liczba dużych pelagicznych drapieżników, żółwie, delfiny, rekiny i wiele gatunków ryb wędrownych spotyka się na skrzyżowaniu trzech głównych światowych prądów oceanicznych w archipelagu Palau.

Szczegóły programu wraz z ceną TU

PYTANIA I REZERWACJA:  biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19


sardynia-nurkowanieArchipelag La Maddalena czyli..
… niezapomniana majówka pod żaglami

26 kwietnia – 05 maja 2018

Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju rejs luksusowym katamaranem po wodach wokół północnej Sardynii i Południowej Korsyki. W miejscu tym znajduje się słynny Park Narodowy La Maddalena. Główną jego atrakcją jest archipelag składający się z 62 wysepek i obejmujący obszar 15 tys. ha. Archipelag ten to nic innego, jak pozostałości po lądzie, który kiedyś łączył Sardynię z Korsyką w jednolity, szumnie nazwany, Kontynent Tyrreński, a który po ostatnim zlodowaceniu (dokładniej rozpuszczaniu się lodów) został zalany – szczyty górskiego łańcucha, zamieniwszy się w wyspy, wystają dziś z turkusowej wody, jako granitowe formy.

Szczegółu programu wraz z ceną TU

PYTANIA I REZERWACJA:  biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19


Malediwy i Sri Lanka

16 listopada – 30 listopada 2018

Malediwy to archipelag oraz państwo wyspiarskie o tej samej nazwie, położone na Oceanie Indyjskim. Są rajem dla miłośników nurkowania. Wspaniały, bogaty i różnorodny podwodny świat można tu podziwiać o każdej porze roku. Manty czy rekiny wielorybie to tylko niektóre z gatunków, które przyciągają nurków.
Sri Lanka nazywana jest Cejlonem ze względu na niesamowite plantacje słynnej herbaty. Oferuje gościom niezapomniane widoki, przepyszne jedzenie, a do tego zabytkowe miasta, bajeczne plaże i wspaniałą gościnność.

Szczegóły programu wraz z ceną TU

PYTANIA I REZERWACJA:  biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19


Zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Nasze pozostałe strony