Raja Ampat

Nurkowanie na Raja Ampat

Raja Ampat to archipelag w którego skład wchodzą 4 duże wyspy i około tysiąca małych wysepek (położone na zachód od Papui). Miejsce to uważane jest za jedne z najlepszych pod kątem warunków nurkowych, a także prawdopodobnie za jedno z najbardziej różnorodnego pod względem życia podwodnego. W 2002 roku wyspy Raja Ampat zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Raja Ampat Dive Lodge

Hotel zlokalizowany jest na wyspie Mansuar, na południe od Waigeo. Wybór miejsca nie był przypadkowy. To serce najbardziej spektakularnych miejsc nurkowych w północnych rejonach Raja Ampat.

Tylko krótkie przepłynięcie łodzią dzieli nurków od sławnego Manta Ride, Cafe Kri, Sardine Reef czy Mike’s Point.

Raja Ampat Dive Lodge znajduje się przy białych piaskach plaży Yenpapir, wchodząc w głąb tropikalnego lasu, w odległości 20 min spaceru od wioski.

Hotel posiada wygodne domki z łazienką i klimatyzacją. W domkach znjdują się zarówno w 1 pojedyncze, jak i 2 podwójne łóżka.

W budynku głównym znajduje się restauracja, a także lobby, gdzie można skorzystać z WiFi.

Pokój: Beach Front Deluxe Room:
Cena za osobę w pokoju dwuosobowym bez nurkowania 8 dni/7 nocy – od 1375 USD
Cena za osobę w pokoju dwuosobowym z 12 nurkowaniami 8 dni/7 nocy – od 1995 USD

Pobyty od piątku.

Cena zwiera: zakwaterowanie z wyżywieniem Full Board (kawę, herbatę, wodę), transfer z lotniska w Sorong i z powrotem w piątek, WiFi, dla osób z nurkowaniem dodatkowo przewodnika nurkowego, butle, balast i pas balastowy.

Cena nie zawiera: wypożyczanego sprzętu, wstępu do Parku Narodowego Raja Ampat (ok 120 USD), transferu z Sorong w dni inne niż piątek, napoi alkoholowych, napiwków.

Napisz na biuro@nurkowanienaswiecie.pl a prześlemy wycenę na wskazany termin.

Nurkowanie na Raja Ampat.


Zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Nasze pozostałe strony